one tv app bannerOne Tv App është aplikacioni që ofron programet TV më të dashura për ty, në një mjedis shtëpie pa kabllo dhe pa dekoder. Shijo filma, seriale dhe programe për të gjitha moshat, për një përvojë të re online.

Çdo Pajisje Smart

One Tv App është i disponueshëm në çdo Smart TV si Android TV, Samsung Tizen, LG WebOS, Apple TV.

Vecorite e One TV

Shijoji të gjitha funksionalitetet e One TV si Catch Up apo VOD nga aplikacioni.

Shikim i njëkohëshëm

Shiko programet e preferuara nga tre pajisje njëkohësisht në TV, Tablet dhe Smartphone.


TV Kudo dhe Kurdo

Argëtohu me programacionin tënd të preferuar nga platforma Digitalb ose Tring, kudo që të jesh. Shkarko One TV App në televizorin tënd apo pajisje të tjera Smart dhe shijo TV në çdo moment në rrjetin One Fiks apo Mobile.

Pse One TV App?

Nëse ju keni SMART TV dhe dëshironi fleksibilitet në zgjedhjen e paketës suaj, One TV App është zgjedhja e duhur për një mjedis pa kabllo në shtëpinë tuaj.

Provo One TV App tani!

Zgjidh paketën që të përshtatet, në çdo dyqan One. Shkarko aplikacionin, regjistrohu me të dhënat që do të të vijnë me SMS dhe provo One TV app për 7 ditë FALAS, për të gjitha abonimet me kontratë.

Platforma Digitalb

Platforma Tring

Me kontratë

Digitalb Fillestare

600lekë/Muaj

2,200lekë/Muaj

2,800lekë/Muaj

5,400lekë/Muaj

Shiko më shumë

Digitalb Familjare

1,000lekë/Muaj

2,600lekë/Muaj

3,200lekë/Muaj

5,800lekë/Muaj

Shiko më shumë

Digitalb Premium

2,000lekë/Muaj

4,000lekë/Muaj

4,600lekë/Muaj

7,200lekë/Muaj

Shiko më shumë

Me parapagesë

Digitalb Fillestare

1,620lekë

Për paketat 3 mujore

2,200lekë

2,800lekë

5,400lekë

Shiko më shumë

Digitalb Familjare

2,700lekë

Për paketat 3 mujore

2,600lekë

3,200lekë

5,800lekë

Shiko më shumë

Digitalb Premium

5,400lekë

Për paketat 3 mujore

4,000lekë

4,600lekë

7,200lekë

Shiko më shumë

Lista e kanaleve

Digitalb Fillestare

Digitalb Familjare

Digitalb Premium

Digitalb Fillestare

Nr.

INFO

1

Top Channel HD

2

Top News

3

T HD

4

STINET

5

My Music

6

Bang Bang

7

Film Aksion

8

Fox Life

9

TV Klan HD

10

ABC News

11

EuroNews Albania

12

STAR TV

13

Klan News

14

News 24

15

MCN TV

16

SCAN TV

17

Report

18

Klan Plus

19

ATV

20

RTV 21

21

KTV

22

RTK S

23

First TV

24

Exp Natyra

25

Klan Music

26

Melody TV

27

Supersonic TV

28

STV Folk

29

Raiuno

30

Raidue

31

Canale5

32

Italia 1

33

Zico TV

34

T7

35

Zjarr tv

37

Syri TV

38

RTV-21 M

39

Fax News

41

Klan Macedonia

42

Ora News

43

RTV Ora

44

A2 CNN

45

Alpha TV

46

Skai

47

Euronews

48

CNN

49

BBC

50

Fashion TV

51

Apliko per te perfituar nga One TV App

Qyteti

Pyetje të shpeshta

Si mund ta përfitoj këtë shërbim?
Ju mund te drejtoheni ne cdo dyqan ONE, per te kryer abonimin tuaj dhe menjehere do te merrni me SMS te dhenat per te perdorur aplikacionin direkt ne TV. Mjafton te keni nje TV SMART ku mund te shkarkoni aplikacione.
Ku mund ta gjej aplikacionin e ONE TV?
Aplikacioni ONE TV eshte i vlefshem ne te gjithe platformat TV si Android TV, Apple TV, Samsung dhe LG. Për të gjetur aplikacionin ju duhet te hapni dyqanin e aplikacioneve (Play Store) në pajisjen tuaj TV ku duhet te jeni te regjistruar.Me pas, kërkoni "ONE TV " dhe shkarkoni aplikacionin.
Si mund te logohem ne aplikacion?
Ne aplikacion mund te logoheni vetem me kredencialet (Emri i perdoruesit dhe Fjalekalimi) qe do t’ju dergohen me SMS ne numrin tuaj te kontaktit pasi te keni kryer abonimin perkastes ne dyqanet ONE. Nese e keni harruar fjalekalimin, ju lutem kontaktoni Kujdesin ndaj Klientit.
Cilat kushte duhet te plotesoje TV im per te shkarkuar aplikacionin?
Kushtet qe ju duhet te plotesoni per te shkarkuar aplikacionin One TV jane: Televizori duhet te kete si system operat; Android TV, Samsung Tizen, LG webOS 5.0 dhe Apple TV. Televizori duhet te jete prodhim i 5 viteve te fundit , pra qe prej vitit 2019. Per modelet me Android TV versioni i suportuar eshte Android TV 9 I perputhshem me versionin minimum 5.0.
A duhet të kem internetin e lidhur me One për ta përdorur aplikacionin?
Po, ju duhet te jeni te lidhur me Internetin fiks ose mobile te ONE per te perdorur sherbimin ne TV pasi te keni shkarkuar aplikacionin.
A mund ta perdor aplikacionin mobile ONE TV nese nuk jam klient mobile me ONE?
Po, nese lidheni me nje rrjet Wi-Fi te ONE.
Cilat nga paketat shtese mund te shtoj?
ONE TV ofron deri ne 30 kanale ne varesi te paketes suaj te cilat ofrojne funksionalitet Catch-up qe ju mundeson te riktheheni mbrapa ne kohe, deri 72 ore, per te pare programet tuaja te prefereruara.
Si mund te shoh ne nje moment te dyte nje emision qe ka mbaruar se transmetuari?
ONE TV ofron deri ne 30 kanale ne varesi te paketes suaj te cilat ofrojne funksionalitet Catch-up qe ju mundeson te riktheheni mbrapa ne kohe, deri 72 ore, per te pare programet tuaja te prefereruara.
Cilat paketa shtese mund te shtoj?

Nese ju zgjidhni nje nga planet Digitalb ju mund te shtoni paketen RTSH me 12 kanale per 60 leke/muaj.

Nese ju zgjidhni nje nga planet Tring, ju mund te shtoni paketen Tring Sport per 700/muaj, si edhe paketen RTSH per 60 leke/muaj.

Cilat kanale perfshihen ne catch-up?
Per paketen Digitalb: Top Channel, TV KLAN, News 24, T HD, Film Aksion, Syri TV, Film Autor, ABC News, Explorer Natyra, EuroNews Albania, MAX, Film Drame, Film Hits, GOLD HD, Film Komedi. Per paketen TRING: 3 Plus, ABC News, Jolly HD, Kanal D Drama, Living, Muse, News 24,Tring Comedy, Tring Life, Tring Max,Tring Novelas, Tring Shqip, Tring Super, Tring Fantasy, Vizion +.
Sa minuta ose ore mund te bej nje regjistrim te programit?
Ju keni mundesi te regjistroni deri ne 10 ore programacion, I cili eshte I disponueshem per 30 dite. Pas ketij afati, video do te fshihet. Ky funksionalitet eshte I vlefshem per kanalet me opsion catch-up.
Sa pajisje mund te lidh me aplikacionin One TV?
Ju mund te aksesoni sherbimin kryesor nga pajisja juaj smart TV duke shkarkuar aplikacionin . Gjithashtu mund ta aksesoni dhe nga 2 smartphone ose tablet Android/iOS.
A mund te shoh njekohesisht kur logohem ne dy /ose me shume pajisje te ndryshme?
Po, ju mund te ndiqni programacion te ndryshem ne secilen prej pajisjeve active.
Cfare eshte VoD dhe cfare permban?
VOD (Video on Demand) eshte nje sherbim qe ju lejon te shikoni filma ose seriale sipas disponibilitetit tuaj. Ju mund te perzgjidhni mes zhanreve te ndryshme duke perdorur filtrat e ofruar. Aktualisht ky sherbim ofrohet vetem per abonentet TRING.