557281582-1140x280

Seria A në OneTV

Zbulo One TV dhe shijo magjinë e futbollit të të gjitha ligave Evropiane.
Për ty, super skuadrat zbresin në fushë për të luajtur lojë kampionësh në Serinë A, Premier League dhe Champions League. Te gjitha i gjen në kanalet sportive të Digitalb Premium & Tring Sport. Mos humb asnjë gol!

Për më shumë informacion mbi paketat , kliko ketu