480630719-one-fix-al
Tarifat dhe Zonat

Tarifat pas konsumimit të minutave për planet tarifore me kontratë.

Tarifat pas konsumimit të minutave për planet tarifore me kontratë
Drejt rrjeteve fikse kombëtare 3.00 lekë/min
Drejt rrjeteve celulare kombëtare 5.00 lekë/min

 

Tarifa ndËrkombËtare pËr minutË
Zona 1 14 lekë/min
Zona 2 36 lekë/min
Zona 3 72 lekë/min
Zona 4 180 lekë/min
Zona 5 648 lekë/min

 

 

Drejt shërbimeve të tjera
Shërbimi i klientit 133 FALAS
Kontrolli i llogarisë FALAS SMS & THIRRJE

 

Shënim:

  • Të gjitha tarifat janë me TVSH
  • Tarifimi i aplikuar pas përfundimit të paketës është për sekond (1 sekond + 1 sekond)
  • *Kontrolli i trafikut aktual duke dërguar SMS me tekst 1 tek 133 dhe të muajit të kaluar SMS me tekst 0 tek 133. SMS janë falas dhe dërgohen nga aparati Fiks.
SHTETI PREFIKSI
Belgjikë Fiks 32
SHBA dhe Kanada 1
Kroaci 385
Greqi Fiks 30
Kinë 86,861
Francë Fiks 33
Gjermani Fiks 49
Hungari 36,3620,3630,3631,3650,3670
Itali Fiks 39
Turqi Fiks 90
Mbretëria e Bashkuar  Fiks 44
Spanjë Fiks 34
Suedi Fiks 46
Bullgari Fiks 359
Rumania Fiks 40
Republika Çeke 420,4206,4207,4208,4209
Poloni Fiks 48

 

ZONA 2

SHTETI PREFIKSI
Algjeri 213
Austri 43, 431, 43650, 43660, 43664, 43676, 43677, 4367833, 4367890, 4367891, 43680, 43681, 43688, 43699, 4369988, 4369989, 43711, 43730, 43740, 43810, 43820
Brazil 55
Qipro 357
Danimarkë 45
Egjipt 20
Estoni 372
Francë 336,337
Finlandë 358
Guajana Franceze 594
Maqedonia e Veriut Fiks 389
Gjeorgji 995
Gjermani 491
Greqi 3069
Irlandë 353
Izrael 972
Itali 393
Letoni 371
Lituani 370
Luksemburg 352
Maltë 356
Martinik 596
Monako 377
Kosovë Fiks 383
Hollandë 31
Norvegji 47
Poloni 4811,4845,4850,4851,4853,4857,4860,4866,4869,4872,4873,4878,4879,4888
Ishujt e Bashkuar 262
Rumani 406,407
Rusi 7
Serbi 381
Sllovaki 421
Slloveni 386
Spanjë 345,346,347
Turqi 90444,905
Zvicër 41
Ukrainë 380
Mbretëria e Bashkuar 447

 

ZONA 3

SHTETI PREFIKSI
Austri 43711, 43730, 43740, 43810, 43820
Bjellorusi 357
Belgjikë 324,327
Bosnjë dhe Hercegovinë 387
Bullgari 359700,3598,35990,359998,359999,359989,359988,359987
Republika Qendrore e Afrikës 236
Kosovë 3384
Maqedonia e Veriut 3897
Mali i Zi 382, 3826
Lihtenshtajn 423
Madagaskar 261
Moldavi 373
Monako 3774098, 37744, 37745, 3774, 3776
Portugali 351
Spanjë 3451,3470,3490
Shën Vincenti dhe Grenadinet 1784
Suedi 46376,46518,46519,4667,467

 

ZONA 4

SHTETI PREFIKSI
Afganistan 93
Alaska 1907
Andorra 376
Angola 244
Anguila 1264
Antigua dhe Barbado 1268
Argjentinë 54
Armeni 374
Aruba 297
Ësenshën 247
Azerbaixhan 994
Bahamas 1242
Bahrejn 973
Bangladesh 880
Barbados 1246
Belize 501
Benin 229
Bermuda 1441
Butani 975
Bolivi 591
Botsvanë 267
Ishujt e Virgjër Britanikë 1284
Brunei 673
Burkina Faso 226
Burundi 257
Kamboxhia 885
Kamerun 237
Bregu i Gjelbër 238
Ishujt Kaiman 1345
Çad 235
Kili 56
Kolumbi 57
Komoret 269
Rep. Dem. Kongo 243
Rep. Kongo  Brazzaville 242
Ishujt Kuk 682
Kosta Rika 506
Kubë 53
Djego Garsia 246
Xhibuti 253
Domenika 1767
Republika Domenikane 1809, 1829, 1849
Timori Lindor (670 670
Ekuador 593
El Salvador 503, 50424, 50525
Guinea Ekuatoriale 240
Eritrea 291
Ishujt Falkland 500
Ishujt Faroe 298
Fixhi 679
Polinezia Franceze 689
Gabon 241
Gambia 220
Gana 233
Gjibraltar 350
Grenlandë 299
Grenada 1473
Guadalupe 590
Guam 1671
Guatemala 502
Guinea 224
Guinea Bissau 245
Guajana 592
Haiti 509
Havai 1808
Honduras 504
Hong Kong 852
Islandë 354
Indi 91
Indonezi 62
Iran 98
Irak 964
Bregu i Fildishtë 225
Xhamaika 1876
Japoni 81
Jordani 962
Kazakistan 77
Kenia 254
Qiribati 686
Korea e Veriut 850
Korea e Jugut 82
Kuvajt 965
Kirgistan 996
Laos 856
Liban 961
Lesoto 266
Liberi 231
Libi 218
Makau 853
Malavi 265
Malajzi 60
Maldive 960
Mali 223
Ishujt Marshall 692
Mavritani 222
Mauritius 230
Meksikë 52
Mikronezi 691
Mongoli 976
Montserrati 1664
Marok 212
Mozambik 258
Mianmar 95
Namibi 264
Naurau 674
Nepal 977
Antilet Hollandeze 599
Kaledonia e Re 687
Zelanda e Re 64
Nikaragua 505
Niger 227
Nigeri 234
Ishujt Nju 683
Ishujt Norfolk 6723
Oman 968
Pakistan 92
Palau 680
Palestinë 970
Panama 507
Guinea e Re Papua 675
Paraguaj 595
Peru 51
Filipinet 63
Porto Riko 1787, 1939
Katar 974
Ruanda 250
Saipan 1670
Samao Amerikane 1684
Samao Perëndimore 685
San Marino 378
San Tome dhe Principe 239
Arabia Saudite 966
Senegal 221
Sishel 248
Sierra Leone 232
Singapor 65
Somali 252
Afrika e Jugut 27
Srilanka 94
St Helena 290
St Kits dhe Nevis 1869
St Luçia 1758
St Pierreand Miquelon 508
Sudan 249
Surinejm 597
Svaziland 268
Siria 963
Tajvan 886
Taxhikistan 992
Tanzani 255
Tajlandë 66
Togo 228
Tonga 676
Trinidad dhe Tobago 1868
Tunizi 216
Turkmenistan 993
Ishujt e Turks dhe Kaikos 1649
Tuvalu 688
Uganda 256
Emirate e Bashkuara Arabe 971
Uruguai 598
Ishujt e Virgjër të Shteteve të Bashkuara 1340
Uzbekistan 998
Vanautau 678
Venezuela 58
Vietnam 84
Jemen 967
Zambia 260
Zimbabve 263ZONA 5

SHTETI PREFIKSI
Australia 61
Satelit EMSAT 88213
Global Star Satelit 881, 90592
Inmarsat SNAC Satelite 870
Iridiumin 8816, 8817
Maritime Comm. Partner 88232
Solomon Islands 677
Telenor Connection 883120
Thuraya Satellite 88216
Tokelau 690
Greqi 305,307,308,309
Belgjikë 329
Francë 338,339
Spanjë 3480
Hungari 3621,3651,3690,3691
Mali i Zi 3829
Maqedonia e Veriut 3891,3895,3898,3899
Itali 391,397,398
Rumani 408,409
Suedi 4625,46378,46900,46939,46944,4699
Poloni 4839,4864,4870,4880
Gjermani 49900
Turqi 908,909
Të gjithë destinacionet e tjera që nuk janë të përmendura më  lart