One EVO Dark Chrome

Veçanti

 • Lundrimi

 • Foto dhe video

 • Lojra

 • Ekrani

Karakteristika

 • Kamera Triple 48MP, 5 MP, 2MP

 • Ekrani 6.22"

 • Memorie 64 GB

 • Memorie RAM 4 GB

 •  

   

   

   

   

   

   

   

    +5GB/12 muaj
  One EVO Dark Chrome
 • One EVO Dark Chrome
 • One EVO Dark Chrome
  Çmimi përfshin TVSH
 • 14000 Lekë

 • Në gjendje

 • ME ONE PRO

  320 L/Muaj