Samsung Galaxy A03 Black

Veçanti

 • Lundrimi

 • Foto dhe video

 • Lojra

 • Ekrani

Karakteristika

 • Ekrani 6.5'

 • Kamera Dual 48 + 2 MP

 • Memorie 64GB

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   640 L/Muaj
  me ONE More Plus

   
  Samsung Galaxy A03 Black
 • Samsung Galaxy A03 Black
 • Samsung Galaxy A03 Black
  Çmimi përfshin TVSH
 • 16900 Lekë

 • Në gjendje