Xiaomi Mi 9T Glacier Blue

Veçanti

 • Lundrimi

 • Foto dhe video

 • Lojra

 • Ekrani

Karakteristika

 • Ekrani 6.39"

 • Memorie 64 GB

 • Memorie RAM 6 GB

 • Kamera Triple 48 MP, 8 MP, 13 MP

 •  

   

   

   

   

   

   

   

    +2GB/12 muaj
  Xiaomi Mi 9T Glacier Blue
  Çmimi përfshin TVSH
 • 28900 Lekë

 • Sasi e limituar

 • ME ONE PRO

  1,140 L/Muaj