Xiaomi Redmi 9A 2+32 Sky Blue

Veçanti

 • Lundrimi

 • Foto dhe video

 • Lojra

 • Ekrani

Karakteristika

 • Ekrani 6.53"

 • Kamera 13MP

 • Memorie 32GB

 • Memorie RAM 2GB

 •  

   

   

   

   

   

   

   

    640 L/Muaj
  me ONE_Start

   
  Xiaomi Redmi 9A 2+32 Sky Blue
 • Xiaomi Redmi 9A 2+32 Sky Blue
 • Xiaomi Redmi 9A 2+32 Sky Blue
  Çmimi përfshin TVSH
 • 13000 Lekë

 • Sasi e limituar

 • ME ONE PRO

  260 L/Muaj