Xiaomi Redmi Note 11 Graphite Gray

Veçanti

 • Lundrimi

 • Foto dhe video

 • Lojra

 • Ekrani

Karakteristika

 • Ekrani 6.43

 • Kamera Quad 50MP, 8MP, 2MP, 2MP

 • Memorie 64GB

 •  

   

   

   

   

   

   

   

    830 L/Muaj
  me ULTRA Unlimited 50

   
  Xiaomi Redmi Note 11 Graphite Gray
 • Xiaomi Redmi Note 11 Graphite Gray
 • Xiaomi Redmi Note 11 Graphite Gray
  Çmimi përfshin TVSH
 • 23900 Lekë

 • Sasi e limituar